پانزدهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک با حضور مسئولان حمل و نقل کشور و سفرای کشورهای مختلف در روزهای ۱۱ و ۱۲ اسفند ماه سال جاری در مرکز همایشهای برج میلاد شد..

به گزارش خبرنگار «شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کنفرانس در این دوره با حضور رییس پلیس راهور تهران،رییس مدیریت بحران کشور،شهردار تهران و سفرای کشورهای مختلف کار خود را آغاز و در دو روز با برگزاری ۱۹ کارگاه پایان یافت..

به گفته محمود صفارزاده دبیر این همایش، در پانزدهمین دوره برگزاری کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک ۱۲۰۹مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است که از این تعداد پس از داوری ها ۱۵۷ مقاله برای ارایه و ۲۱۵اثر برای پوستر انتخاب شدند..

شرکت آرنیکاارتباط به عنوان فعال این حوزه دز این کنفرانس شرکت نمود و آقای علیرضا اربابی، در روز دوم این کنفرانس در سالن ۶ مرکز همایش های برج میلاد به ایراد سخنرانی و ارائه مقاله در حوزه ایمنی ترافیک پرداخت. بازدید از نمایشگاه جانبی و تعامل با شرکت های فناوری اطلاعات فعال حوزه ی حمل و نقل هوشمند از دیگر سیاست های شرکت آرنیکا ارتباط بود که در برنامه کنفرانس گنجانده شده بود.

در دو روز برگزاری این کنفرانس ۳۳ نشست تخصصی، ۱۹ کارگاه تخصصی و دو میزگرد برگزار شد. در این دوره همچنین در قالب ۱۲محور تعیین شده مقالاتی از کشورهای استرلیا، آمریکا، اتریش، آلمان و… به دبیرخانه کنفرانس ارسال و ارائه شد و در افتتاحیه نیز مهمانانی از کشورهای فرانسه، آلمان،آمریکا و پرتغال حضور داشتند..

کنفرانس بین المللی حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *